Förtroendevalda Region Värmland

Marita Ögren (C)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hjälpmedelnämndens arbetsutskott Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Hjälpmedelsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Regionfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-15